تلخ بازار اردیبهشت اخبار اقتصادی و بازرگانی

تلخ: بازار اردیبهشت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی کم کردن قیمت نفت در پی رشد ذخایر آمریکا

قیمت‌های نفت روز چهارشنبه تحت تاثیر عرضه روبه رشد در آمریکا و انتظارات جهت تسهیل محدودیت تولید از سوی اوپک، کم کردن پیدا کرد.

کم کردن قیمت نفت در پی رشد ذخایر آمریکا

کم کردن قیمت نفت در پی رشد ذخایر آمریکا

عبارات مهم : میلیون

قیمت های نفت روز چهارشنبه تحت تاثیر عرضه روبه رشد در آمریکا و انتظارات جهت تسهیل محدودیت تولید از سوی اوپک، کم کردن پیدا کرد.

به گزارش ایسنا، بهای معاملات آتی نفت برنت ۳۹ سنت یا ۰.۵ درصد نسبت به قیمت نهایی روز گذشته کم کردن یافت و به ۷۵.۴۹ دلار در هر بشکه رسید.

بهای معاملات آتی وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با ۴۴ سنت یا ۰.۷ درصد کم کردن نسبت به روز سه شنبه، ۶۵.۹۲ دلار در هر بشکه معامله شد.

کم کردن قیمت نفت در پی رشد ذخایر آمریکا

اوپک به همراه گروهی از تولیدکنندگان خارج از این شرکت مشمول بر روسیه با نشانه کم کردن مازاد عرضه جهانی و تقویت قیمت ها از ژانویه سال ۲۰۱۷ کم کردن تولید به میزان ۱.۸ میلیون بشکه در روز را شروع کردند. این گروه قرار است در نشستی که ۲۲ ژوئن در مقر اوپک در وین برگزار می شود، راجع به سیاست تولید آتی خود مذاکره کنند.

به گفته لوکمان اوتونوگا، تحلیلگر شرکت اف ایکس تی ام، دورنمای تسهیل محدودیت های عرضه از سوی اوپک در قیمت های نفت منعکس شده است هست. زیاد کردن تولید از سوی شیل آمریکا به پرسشها نفت افزوده و نگرانی های مربوط به مازاد عرضه را احیا کرده و باعث قوت گرفتن استمرار روند نزولی قیمت های نفت در کوتاه مدت تا میان مدت شده است است.

قیمت‌های نفت روز چهارشنبه تحت تاثیر عرضه روبه رشد در آمریکا و انتظارات جهت تسهیل محدودیت تولید از سوی اوپک، کم کردن پیدا کرد.

در آمریکا گزارش موسسه امریکن پترولیوم نشان داد ذخایر نفت این کشور در هفته نهایی به هشتم ژوئن ۸۳۰ هزار بشکه زیاد کردن یافته و به ۴۳۳.۷ میلیون بشکه رسیده هست. ذخایر رو به رشد آمریکا تا حدودی نتیجه زیاد کردن تولید این کشور است که طی دو سال گذشته ۲۸ درصد رشد کرده و به رکورد بالای ۱۰ میلیون بشکه در روز رسیده است.

بر اساس گزارش رویترز، آمار رسمی از سوی اداره اطلاعات انرژی آمریکا بعد از ظهر روز جاری منتشر خواهد شد.

واژه های کلیدی: میلیون | آمریکا | روز گذشته | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog